VA Caritas priklausomų asmenų bendruomenė „Aš Esu“ ir
Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo parapija kviečia bendrai maldai už priklausomus asmenis ir jų artimuosius.

Šv. Mišios mūsų bažnyčioje

balandžio 28 d. 17:00 val.

Šv. Mišių aukai vadovaus Jo Eminencija Kardinolas Audrys Juozas Bačkis.
Giedos bendruomenė „Jesės atžala“

Šv. Mišias transliuos „Marijos radijas”

Nuo balandžio 28 d. arkivyskupo Gintaro Grušo kvietimu, pradedame maldos už priklausomus asmenis aštuondienį:

Dėkojame tau, ištikimasis Dieve, už didžius tavo meilės darbus mūsų širdyse ir gyvenime. Šloviname tave už žmones, kurių rankomis teiki mums pagalbą.
Drąsink mus visus, Gailestingoji Meile, atsiverti tau, kad mūsų darbais ir pasirinkimais galėtum artintis prie sužvarbusių širdžių.
Tau šiandien atnešame priklausomų asmenų ir jų artimųjų skausmą, bejėgystę ir neviltį – leisk jiems, Viešpatie, patirti tavo artumą, pakreipk į gijimo kelią.
Tikime beribiu tavo Gailestingumu ir meldžiame – leisk visiems, nuo priklausomybių mirusiems, švęsti Gyvenimą tavo Karalystėje.

Šia intencija kasdien sukalbėkime Dievo Gailestingumo vainikėlį.