Mieli parapijiečiai,

Mes, kunigai, dėkojame visiems mylintiems mūsų parapiją: lankytojams, savanoriams, bendradarbiams, tarnaujantiems parapijoje, visiems, kurie mus palaiko ir užtaria maldoje, brangiems svečiams, kuriems Žvėryno parapija yra artima ir miela. Linkime kiekvienam ištvermės ir stiprybės šiuo nelengvu metu, kad įveikę karantino iššūkius vėl visi drauge galėtume džiugiai ir aktyviai darbuotis dėl Dangaus Karalystėje. Mieliems grupelių vadovams ir savanoriams bei katechetams linkime kūrybingumo, perkeliant susitikimus bei katechezę į virtualią erdvę – tegul tokiu būdu bus išgyvenama bendrystė ir artumas, bendra malda ir Dievo žodžio pažinimas. Džiaugiamės, kad šiais metais vaikučius Pirmajai šv. Komunijai, su katechetų pagalba, ruoš patys tėveliai: tikimės, kad toks pasiruošimas ir malda dar labiau suvienys šeimas ir atneš į jas Kristaus džiaugsmą ir Jo ramybę.

Primename, kad mūsų bažnyčia lieka atvira tikintiesiems asmeninei maldai ir šv. Mišių šventimui. Tikintieji įleidžiami į bažnyčią su burną ir nosį dengiančiomis kaukėmis, išlaikomas saugus atstumas tarp pamaldų dalyvių, ribojant jų skaičių, šv. Komunija priimama tik į rankas. Bažnyčia yra nuolat dezinfekuojama. Jaučiant peršalimo ligoms būdingus simptomus, prašome šv. Mišiose dalyvauti namuose, naudojantis šiuolaikinėmis komunikacijomis. Karantino laikotarpiu Krikšto ir Santuokos sakramentų apeigose gali dalyvauti tik artimiausi šeimos nariai.

Šv. Mišių tvarka mūsų parapijoje karantino metu nesikeičia.

Nuo lapkričio 8 d. sekmadieniais 11.30 val. vyks tiesioginė šv. Mišių transliacija mūsų parapijos feisbuke.

Karantino laikotarpiu dėl bet kokių kilusių klausimų galima susisiekti su klebonu Vytautu: tel. 860008511, arba el. paštu: kunigasvytautas@gmail.com.

Parapijos kunigai kasdien budi zakristijoje nuo 16.00 val. iki 19.00 val.

Palaikykime vieni kitus maldoje, ypač melskimės už sergančius, už gydytojus bei slaugytojus. Šiuo karantino laikotarpiu būkime sąmoningi, pagarbūs ir atidūs vieni kitiems, laikykimės visų atsargumų priemonių, kad atėjus metui vėl galėtume džiaugtis artima bendryste.

Būkite sveiki ir palaiminti!

Parapijos kunigai