Parapijos skelbimai
Vartotojų vertinimas: / 300
PrastasGeriausias

Parapijos skelbimai

1. Pamaldos  lapkričio 1 d. (Visų Šventųjų iškilmė) vyks sekmadienio tvarka.

2. Lapkričio 2 d. (Vėlinės) už mirusius šv. Mišios bus aukojamos 17.00 val. lenkų k. (procesija - 16,30) ir 18.00 val. lietuvių k. (procesija po šv. Mišių).

3. Spalio mėnesį Rožinio malda mūsų bažnyčioje – šiokiadieniais prieš šv. Mišias. Lietuvių k. – 17,30, lenkų k. – 16,30.

4. Lapkričio 4 d. 17,00 val. melsimės už mirusius nuo priklausomybių. Šv. Mišias aukos "Aš Esu" bendruomenės vadovas kun. K. Dvareckas, po Mišių kviesiantis dalyvauti "Vilties liepsnos" akcijoje ir palaikyti tuos, kurie vis dar kenčia nuo priklausomybių, bet žengia nelengvu ir neretai skausmingu sveikimo keliu. https://www.facebook.com/events/1912512892171038/

5. Kiekvieną sekmadienį mūsų bažnyčioje po 17,00 val. šv. Mišių vyksta Švč. Sakramento adoracija, Viešpaties šlovinimas giesme ir malda, yra galimybė atlikti išpažintį ar pasikalbėti su kunigu, meldžiamasi užtarimo malda. Tarnauja parapijos užtarimo maldos ir šlovinimo grupė "Jesės atžala".

6.  Mūsų parapijoje yra savanorių, lankančių namuose žmones, kuriems reikalinga pagalba. Dalis jų dalyvavo VA Carito organizuotuose "Artumo" programos mokymuose ir nori konkrečiai padėti sergantiems, neįgaliems bei vyresnio amžiaus žmonėms, vargstantiems ir trokštantiems pagalbos. Jei žinote apie tokius parapijiečius, kviečiame paskambinti parapijos Carito tel.: +370 624 23367. Taip pat kviečiame atsiliepti ir tuos, kurie nori ir gali padėti kitam žmogui bei dovanoti jam dalelę laiko bendrystei, tapdamas mūsų parapijos Carito "Artumo" programos savanoriu, kviečiame kreiptis anksčiau nurodytu tel. nr.

7. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų parapijos facebook puslapyje: Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapija

Vilniaus Švč. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Parapija Sėlių g. 17, Vilnius LT-08125, tel. +370 6 000 85 11

Pamaldų tvarka

Sekmadieniais